بهترین قیمت شیشه سکوریت تهران (و حتی ایران) رو می توانیم برای شما ارائه دهیم ، اما پیش از آن لازم است کمی در مورد این نوع شیشه بدانید ! چه عواملی بر روی قیمت سکوریت تآثیر میگذارد ؟

شیشه سکوریت ، شیشه لمنیت

شیشه های سکوریت در انواع مختلفی تولید میشود ، این شیشه ها هم در ایران و هم در خارج از ایران تولید میشود که بصورت واردات به ایران وارد می شود . این مسئله خود بر روی ارائه ی ارزانترین قیمت شیشه سکوريت موثر است ! شما شیشه ی ایرانی می خواهید یا خارجی ؟

و اینکه آیا می خواهید روی شیشه شما فرایندی انجام پذیرد نیز بر قیمت مناسب آن تاثیر گذار است ! بعنوان مثال آیا تمایل دارید شیشه شما لمینیت شود ، به شیشه هوشمندد نیاز دارید ؟ حکاکی ، بک لایت ؟ تبلیغات ؟ اینها همه بر قیمت شیشه سکوریت در تهران و تمام ایران تاثیر گذار است .

اما اگر ارزانترین شیشه سکوریت را بخواهید ، حرفی نیست ! می توان با توجه به نیازهای شما شیشه مورد نظر را تامین کرد ، تیم ایران آبگینه متخصص در امر فروش ، نصب ، اجرای انواع شیشه ها در تمام شهرهای ایران می باشد . تضمین کیفیت اجرا را وظیفه ی خود می دانیم …

جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان می توانید با ما در تماس باشید . می توانید برای ورود مستقیم به واتساپ اینجا کلیک کنید

ضمنا اگه به شیشه سکوریت در فیلم اسکوئید گیم علاقمند شدید می تونید این مقاله رو بخونید !

اگر انقدر به شیشه های سکوريت علاقمند شدید در مورد فرایند شکوریت شدن اون هم براتون از ویکی پدیا نقل کنیم !

عملیات حرارتی: عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد. شیشه گرم شده به وسیلهٔ دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌گردد. در این فرایند شیشه را تا مرحله نرم شدن در بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده، سپس سریعاً به دو سمت شیشه هوای بسیار خنک وزیده می‌شود.
در مرحله سرد سازی شیشه، لایه‌های بیرونی آن سریع تر از لایه‌های داخلی خنک می‌گردند که این امر موجب استحکام شیشه می‌گردد.

زیرا در خلال سرد شدن، سطوح شیشه سریع تر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش‌های دائمی و در نتیجه استحکام شیشه می‌گردد.

کوره‌های حرارتی نیز به دو صورت کانوکشن و المنتال می‌باشند. کوره‌های المنتال کوره‌های هستند که گرما با المنت به شیشه القا می‌گردد. کوره‌های کانوکشن به نسبت گرانتر از المنتال بوده ولی به دلیل القای گرما به وسیله گرمای هوای درون کوره سکوریت یکدست‌تر و بهتری به دست خواهد آمد.

در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، سیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می‌گردد.

در صورت شکست شیشه، شیشه سگوریت به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش بسیار کمتری نسبت به شیشه های معمولی دارند . این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد.